20171203_100013

Ο Α.Σ.Β. ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΑ ΔΡΟΣΙΑ 2017

20 December, 2017

Ydatinos Kosmos

Νεα

Στις 2 και 3 Δεκεμβρίου 2017 πραγματοποιήθηκαν στο κολυμβητήριο της Λάρισας οι αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών ¨ΔΡΟΣΙΑ 2017¨.

Η προαγωνιστική ομάδα του ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΒΟΛΟΥ ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ συμμετείχε στους πρώτους της αγώνες για την φετινή αγωνιστική χρονιά με συνολικά 33 αθλητές και αθλήτριες, οι οποίοι και πραγματοποίησαν πολύ καλές εμφανίσεις, τόσο σε ατομικό όσο και σε ομαδικό επίπεδο.

Αναλυτικά συμμετείχαν:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ
  • ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΑΝΝΑ: 50m ΥΠΤΙΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΜΑΓΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
  • ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΝΝΑ: 50m ΥΠΤΙΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΚΑΝΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ
  • ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ-ΔΑΝΑΗ: 50m ΥΠΤΙΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΜΠΑΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ: 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
  • ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
  • ΤΡΙΚΙΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
  • ΣΟΥΤΣΙ ΕΣΜΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ: 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
  • ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
  • ΤΕΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 50m ΥΠΤΙΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΤΡΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ:50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ,100m ΥΠΤΙΟ,200m ΥΠΤΙΟ
  • ΤΣΑΝΤΗΡΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ,100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ,50m ΥΠΤΙΟ
  • ΓΚΕΛΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ,100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ: 400m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ,100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
  • ΒΑΒΙΤΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ,50m ΥΠΤΙΟ
  • ΔΗΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ
  • ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΒΑΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 400m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ
  • ΔΡΑΠΑΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ, 200m ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: 50m EΛΕΥΘΕΡΟ, 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
  • ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΡΟΣΘΙΟ, 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

  • ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 400m EΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
  • ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 50m ΥΠΤΙΟ, 100m ΥΠΤΙΟ

‘Ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε όλους τους μικρούς κολυμβητές και κολυμβήτριες για τις πολύ καλές εμφανίσεις που πραγματοποίησαν  και την προσπάθεια που κατέβαλαν καθόλη τη διάρκεια των αγώνων, και τους ευχόμαστε καλή δύναμη και καλή συνέχεια στις επόμενες αγωνιστικές υποχρεώσεις τους.

Συγχαρητήρια και στους προπονητές των αθλητών Προφυλλίδη Ιωάννη και Αλεξάνδρα Κωνσταντά που προετοίμασαν την αποστολή του συλλόγου.